منوی تجاری ویکی کاکتوس

راهنمای اختصاصی انجمن

راهنمای کاربری انجمن ویکی کاکتوس

 

انجمن یا تالار گفتگوی سایت ویکی کاکتوس به منظور تبادل نظر و اطلاعات میان اعضای سایت (حتی خارج از حیطه ی تخصصی سایت) راه اندازی شده است یعنی شما می توانید سوالات و یا مطالب آموزشی خود را در زمینه ی موضوعات انجمن ارائه کرده و با دیگر اعضا به تبادل نظر بپردازید.ناگفته نماند که مطالب منتخب انجمن جهت ارائه به عموم بازدید کنندگان سایت در بخش های مختلف سایت ویکی کاکتوس با نام خود شما قرار داده خواهند شد.

برای فعالیت در انجمن ویکی کاکتوس و ارسال مطالب باید در سایت ویکی کاکتوس عضو شوید.

اعضای سایت ویکی کاکتوس جهت فعالیت در انجمن نیاز به ثبت نام مجزا در انجمن ندارند.

لطفا قوانین انجمن را مطالعه نموده و حتما آنها را مد نظر قرار داده و رعایت کنید.

انجمن ویکی کاکتوس از بخش های متنوعی در زمینه های مختلف کشاورزی و پرورش گیاهان تشکیل شده است که کاملا از یکدیگر جدا می باشند و شما بر حسب علاقه می توانید در بخش مورد نظرتان فعالیت کنید. اگر احساس کردید انجمن نیاز به ایجاد موضوع و یا بخش جدیدی دارد حتما از طریق ارسال پیام خصوصی و یا ایمیل ما را مطلع کنید.

برای قرار دادن عکس به همراه مطالب خود، از روش آپلود عکس و قرار دادن لینک آن در مطلب استفاده کنید. برای این کار از سایت های آپلود عکس و یا آپلودر اختصاصی سایت ویکی کاکتوس که لینک آن در بالای انجمن موجود است استفاده کنید. مزیتی که آپلودر اختصاصی سایت دارد اینست که لینک عکس شما دائمی بوده و با گذشت زمان حذف نخواهد شد. روش کار به صورت تصویری ارائه شده است…

1-

2- عکس مورد نظر را آپلود کنید.

3-

 

 

2017 Powered By Tikserver