فروشگاه ویکی کاکتوس

فروشگاه ویکی کاکتوس

خرید کاکتوس

 

فروشگاه ویکی کاکتوس مکانی امن جهت خرید کاکتوس و ساکولنت و محصولات وابسته

 

— ویکی کاکتوس تمامی کاکتوس های تولید شده در گلخانه های خود را از نظر سلامت و کیفیت تضمین می کند  .

— پرداخت شما به صورت کاملا امن و به صورت آنلاین می باشد و شما می توانید با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهید .

– ما توانایی ارسال محصول خریداری شده شما را به تمامی نقاط ایران داریم . ارسال توسط شبکه پستی کشور به صورت پیشتاز و سفارشی انجام می شود و همچنین اگر در مرکز استان ها سکونت دارید میتوانید بسته خریداری شده خود را توسط اتوبوس یا باربری و حتی تیپاکس تحویل بگیرید

— ویکی کاکتوس محصولات و کاکتوس های خریداری شده شما را با دقت بسته بندی کرده که در حین حمل دچار ضربه و خرابی نشوند . کاکتوس ها و ساکولنت ها برای ارسال از گلدان درآورده می شوند و تا جای امکان از وزن خاک آنها کاسته می شود و در کنار ریشه آن مقداری کوکوپیت نمدار گذاشته می شود که هنگام ارسال های طولانی کاکتوس ها و ساکولنت ها دچار صدمه کم آبی نشوند . کاکتوس های با تیغ های ریز و ساکولنت ها با دقت و به صورت جداگانه در روزنامه پیچیده می شوند و برای کاکتوس های تیغ درشت و ساکولنت های حساس فوم پیچ می شوند . پس از این تمامی محصولات خریداری شده در کارتون های مخصوص پست گذاشته شده و ارسال می شوند .

 

اگر شما خرید کاکتوس را با گلدان و به صورت کامل می خواهید در قسمت توضیحات خرید قید کنید . ما کاکتوس را با گلدان برای شما ارسال می کنیم . این روش به هیچ عنوان توصیه نمی شود به این دلیل که وزن خاک گلدان زیاد می باشد و باعث می شود هزینه های ارسال زیاد شوند . و دوم اینکه امکان صدمه دیدن کاکتوس در هنگام حمل زیاد می شود .

 

 

برای ورود به فروشگاه اینجا کلیک کنید

 

 

خرید کاکتوس

خرید کاکتوس

 

خرید کاکتوس پیوت خرید مسکالین خرید کاکتوس سن پدرو خرید کاکتوس مسکال خرید کاکتوس مسکالین فروش کاکتوس خرید پیوت خرید مسکالین خرید سن پدرو خرید کاکتوس کریسمس

2016 Powered By Tikserver