اعلانات فروشگاه ویکی کاکتوساعلانات ویکی کاکتوس

بازگشایی مجدد فروشگاه ویکی کاکتوس

با سلام خدمت همه دوستان و همراهان ویکی کاکتوس ،

 

بالاخره بعد از تاخیر نسبتا طولانی فروشگاه کاکتوس و ساکیولنت ویکی کاکتوس شروع به فعالیت کرد . ما همیشه قدردان اعتماد شما عزیزان هستیم و امیدواریم بتوانیم با ارائه گیاهان سالم و با قیمت مناسب بیش از پیش در خدمت شما دوستان گرامی باشیم .

 

تعدادی کاکتوس با قیمت مناسب ارائه شده و هر روز کاکتوس های جدیدی به فروشگاه اضافه خواهد شد .

 

در ضمن به اطلاع میرسانم که فاز اول گلخانه تخصصی ویکی کاکتوس رو به اتمام است و بیش از یک میلیون بذر کاکتوس از واریته های گوناگون در حال کشت میباشد .

 

با تشکر از همراهی شما خوبان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫18 دیدگاه ها

 1. سلام جناب ذهاب بزرگ.اول از همه تشکر ویژه…بسته من امروز در کمال سلامت و با بهترین بسته بندی بدستم رسید ممنون.برایم مثل همیشه غیر قابل تصور بود که اچینو برویسپینوس با این سایز و شادابی به این قیمت عرضه شود….هنوز فکر میکنم شما اشتباه اتیکت زدی!!!همینطور فرو….واقعا دستمریزاد….جناب ذهاب همراه با بسته من یک بسته بذر میکس وجود داشت که من کنجکاو شدم و باز کردم حس میکنم بذرهای اچینو و ملو و چند مدل دیگر که من نتوانستم تشخیص بدم میکس بود.فکر کنم اشتباها در بسته من گذاشته شده و اگر چنین است بفرمایید تا از همینجا برای دوست عزیزی که خریدار بذرها بوده ارسال نمایم….ممنون…سپاس بی حد هنوز مبهوت اچینو و فرو هستم!!!!خیلی وقت بود دنبال فرو بودم…ازین واریته تک داشتم خوشحالم که شما عرضه کردی….بازهم سپاس
  ارادتمند سنایی

  1. سلام جناب سنایی گرامی ، بسیار باعث خرسندی هستش که شما قابل دونستید و از ویکی خرید کردید . شما بسیار لطف دارید . بذر ها اشتباهی نیستند و فقط خواستم عرض ارادت کرده باشم . بذر ها میکس ملو ، ماتوکانا ، چند مدل فرو ، کوریفانتا ، مامیلاریا ، نوتو ، نئوپورتریا و … هستند.عذر خواهی میکنم که بذر ها را جدا جدا با نام نفرستادم . تنبلی کردم ، ببخشید .

   باز هم تشکر میکنم و موفق باشید

 2. سلام.
  کی واریته ها رو زیاد میکنین،خیلی کمن !
  به خصوص کاکتوس های پایه مثل :
  Trichocereus peruvianus
  Trichocereus pachanoi
  Harrisia jusbertii
  Myrtillocactus geometrizans
  Stenocereus pruinosus
  خیلی نوشتم
  ببخشید. 🙂
  یکیش باشه کافیه
  به خصوص اولیش .
  .. موفق باشید ..

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا