اعلانات ویکی کاکتوس

تشکیل تیم رسمی ویکی کاکتوس

با سلام خدمت همه دوستان و همراهان عزیز ،

 

به اطلاع میرسانم جهت بهبود وضعیت وب سایت ویکی کاکتوس ، اتمام کارهای عقب مانده ، برنامه ریزی و اجرای پروژه های آینده ویکی کاکتوس تصمیم گرفتیم تیم رسمی ویکی کاکتوس را گسترش دهیم . به این منظور بایستی برای هر بخش از سایت مدیری برگزیده شود و تمام برنامه ریزی های آن قسمت توسط آن مدیر انجام شود و بعد با مشورت با کل تیم همه برنامه ریزی ها اجرایی شود . به اینصورت همه کارهای سایت موازی یکدیگر و با سرعت بسیار بیشتری انجام خواهد شد .

بنابراین برای تعدادی از اعضاء فعال سایت پیام همکاری ارسال شد و تعدادی از این دوستان اعلام همکاری نمودند و پس از بررسی های زیاد وب سایت به بخش های مختلف تقسیم شد و مدیریت هر بخش بر عهده یکی از دوستان قرار گرفت .

 

از تمامی بخش های ویکی کاکتوس فعلا بخش مسابقات سایت شروع به کار کرده که مدیریت این بخش را خانم ماکویی با نام کاربری fatima66 بر عهده دارند . ازین به بعد زحمت اجرای مسابقات پرسش و پاسخ و مسابقات عکاسی بر دوش ایشان می باشد .

 

به زودی تمامی بخش های ویکی کاکتوس جداگانه بررسی خواهند شد و برای هر بخش مدیری برگزیده میشود و تیم رسمی ویکی کاکتوس معرفی خواهد شد .

امیدواریم هر روز بتوانیم به هدف اصلی خودمان یعنی  “اطلاع رسانی همه جانبه درباره انواع کاکتوس و ساکولنت به هموطنان گرامی ” نزدیک تر شویم .

 

موفق باشید

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا