تیغ های کاکتوس و ساکولنت

تیغ های کاکتوس و ساکولنت

 

 

عکس تیغ کاکتوس ها و ساکولنت ها از نمای نزدیک

 

به نام خدا

 

شگفتیهای آفرینش بی اندازه هستند فقط کافیست نگاهی تیزبینانه به اطرافمان بیاندازیم.تیغ های کاکتوس ها برخلاف گلهایشان کمتر مورد توجه علاقه مندان به این گیاهان زیبا قرار می گیرند ولی با نگاهی دقیقتر و از نمایی نزدیکتر در شکل و رنگ آنها پی به جنبه های دیگری از قدرت خداوند و هوشمندی این گیاهان خواهیم برد. به طور مثال شکل بعضی از این تیغ ها شباهت اعجاب آوری به بعضی از حشرات پیرامون این گیاهان دارد و این روشی هوشمندانه برای دفاع در مقابل تهدیدات است…

شما عزیزان از همین حالا دست به کار شوید و اگر با عکاسی ماکرو آشنایی دارید از تیغ های گیاهان کلکسیون خود و یا دیگران عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار گیرد و لذت دیدن این مخلوقات زیبا نصیب همگان گردد. فقط به این نکته توجه کنید که تا حد امکان تصویر از نزدیک و واضح بوده و نقطه ی تمرکز عکستان تیغ گیاه باشد.

 

توضیح:

* برای ارسال تصاویر از بخش ارسال مطلب و عکس اقدام کنید. لطفا در قسمت Post title عنوان “تیغ های کاکتوس” ذکر شود.

* حتی المقدور نام واریته ای که تصویر تیغش را ارسال کرده اید ذکر کنید.

* از ارسال تصاویر دارای کپی رایت خودداری فرمایید.

 

 

تصاویر تیغ های کاکتوس ها                   تصاویر تیغ های ساکولنت ها

 

 

 

 

‫2 دیدگاه ها

  1. در اکثر کاکتوس ها علاوه بر گل های زیبا با رنگهای چشم نوازی که دارند، شکل تیغ هایشان شگفتی زیادی را بر می انگیزد.شکل قلاب مانند بعضی و یا قلاب پنهان در غلاف انواعی از کاکتوس ها به عنوان سیستم های دفاعی زیبایی خاصی به این گیاهان می بخشه.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا