اعلانات ویکی کاکتوس

سیستم ثبت نام و نام های کاربری ویکی کاکتوس

با سلام خدمت همه ویکی کاکتوسی های عزیز ،

 

همانطور که قول داده بودیم امکانات جدیدی در حال اضافه شدن به ویکی کاکتوس می باشد  ، برای اینکه این امکانات تداخلی با فعالیت های کاربران نداشته باشد با مشکلات زیادی برخورد کردیم تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات گذشته کاربران و انجمن سایت و نظر های دوستان پاک نشود و صدمه نخورد و خوشبختانه موفق شدیم .

 

سیستم ثبت نام کاربران و پروفایل کاربری به طور کامل تغییر کرد و به تنها مشکلی که برخوردیم این بود  که مجبور شدیم ثبت نام با نام های کاربری با حروف فارسی را غیر فعال کنیم و دیگر کاربران نمیتوانند با نام کاربری فارسی ثبت نام کنند . متاسفانه کاربرانی هم که قبلا با نام حروف فارسی ثبت نام کرده اند دسترسی به امکانات جدید پروفایل نخواهند داشت و با توجه به اینکه  نام کاربری انتخابی هنگام ثبت نام به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد ، بهتر است دوباره در ویکی کاکتوس ثبت نام بفرمایند .

 

همچنین برای اینکه مطمئن شویم افراد حقیقی در سایت ثبت نام میکنند و با ثبت نام های روبوت ها و افراد غیر حقیقی مواجه نمیشویم سیستم ثبت نام  را دو مرحله ای طراحی کردیم . دوستانی که ثبت نام میکنند حتما باید پس از اتمام مراحل ثبت نام برروی کد تاییدیه ای که به ایمیلشان ارسال شده کلیک نمایند . همچنین در هنگام ثبت نام کاربران موظف به وارد کردن اطلاعاتی هستند از جمله : نام و نام خانوادگی ، سن ، شهر و جنسیت  که در پروفایلشان برای همه قابل نمایش خواهد بود .

 

 

به زودی و با تکمیل بخش پروفایل کاربری اطلاعات تکمیلی اطلاع رسانی میشود .

 

 

با تشکر

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا