سلام به همه دوستان عزیزم ،

اصلاحیه : دوستان خوبم عذرخواهی میکنم در برداشت تصاویر از ایمیل مشکلی پیش اومده بود که من یادم رفت تعدادی از تصاویر رو بردارم از ایمیل و تعداد زیادی عکس از قلم افتاد  . ما تصمیم گرفتیم عکس های جدید را جداگانه داوری کنیم و برنده هارو به لیست برنده های قبلی اضافه کنیم . بنابر این در این دوره ۳۰ برنده داریم که منتظر اطلاعیه بعدی باشند . تشکر از همه دوستانی که تذکر دادند . کامنت های قبلی پاک شد

در این دوره بیش از ۶۰ نفر شرکت کننده داشتیم که از ۶۰ عکس ارسالی ۵۴ تصویر قابل قبول داوری بود و قوانین مسابقه در اونا رعایت شده بودن .

یکی از قوانین مسابقه این بود که فقط از یک کاکتوس  عکاسی شود ولی خیلی از تصاویر مجموعه بودن و از ساکیولنت ها عکاسی شده بود . در هر صورت با نهایت ارفاق در قوانین مسابقه ۵۴ تصویر به مرحله داوری راه پیدا کردن که پس بررسی های مختلف ۳۰ تصویر به عنوان برنده به مرحله بعد راه پیدا کردن .

 

ابتدا تصاویر و نام دوستانی که به مرحله بعد راه پیدا کردن .

آقای علی انجم شعاع

آقای محمد اسماعیل زاده

 

آقای محمدرضا طاهری

آقای محمد جواد دادراست

خانم حبیبه غفاری نیک

آقای ارستو منصوری

آقای امین خوش مرام

 

خانم زهره حسن پور

خانم سمیه منصوری

خانم سهیلا چراغی

خانم صدیقه آزمایش

آقای سجاد سپهری

خانم سمیه غوث

آقای علی جهانشاهی

آقای امیر محمدی

خانم عاطفه یگانگی

آقای بهادر شهبازی

آقای حامد نظری فرد

آقای حمید شیخی

خانم مسیح قربانی

آقای مهدی پاریزان

خانم مینا روحانی زاده

آقای مهدی پاینده

آقای مجتبی فهیم پور

خانم رویا تسلیمی

خانم ساره احمد نژاد

خانم شکوه موسوی

خانم ثریا موسوی

 

و تصاویر دوستانی که به مرحله بعدی راه پیدا نکردند :

 

دقت بفرمایید تصاویری که به مرحله بعد راه پیدا نکردن یا توسط داوری بین چندین عکس جا موندن یا نقص کامل قوانین بودن . تصویر برداری از ساکیولنت یا مجموعه ساکیولنت ، تار بودن تصویر ، استفاده از تصاویر دوره های قبل مسابقات ، تصویر از گل کاکتوس ، نداشتن زمینه نامناسب ، استفاده از افکت زیاد ، عدم ارسال نوع دوربین عکاسی ( این بخش بخاطر صحت تصویر برداری توسط خود شما در دیتیل تصاویر بررسی میشه ) که جزو قوانین اجباری بوده ، ارسال خارج از زمان مسابقه ( بیش از ۱۰ عکس بعد از ساعت ۲۴ سی دی ماه ارسال شده .

تصاویری هم که در اینجا نیستن یا اصلا اسم نداشتن یا چندین تصویر ارسال کردن یا عکس از نت بود که اصلا نتونستیم شرکتشون بدیم .

دوستان دقت بفرمایید بیش از ۵۰ درصد تصاویر با ارفاق زیاد در قوانین مسابقه داوری شدن . امیدواریم دوره های بعدی دوستان دقت بیشتری در قوانین مسابقه بفرمایند

از همه دوستان خوبم تشکر میکنم  ، دوستانی که به مرحله بعدی راه پیدا کردند منتظر اطلاعیه بعدی مسابقه باشند .

همانطوری که قول داده بودیم هدیه ای ناقابل برای همه دوستانی که به مرحله بعدی راه پیدا نکردن ارسال خواهد شد . ( کد تخفیف ۱۰ درصدی خرید از بازار کاکتوس ویکی کاکتوس به ایمیل ارسالی عکس ارسال خواهد شد )